Trasa: , przystanek: Dąbrówka
Kierunek | Przez | Godziny |
Popów | Popów |
6:57 S[P] , 12:07 S[P]
|
Więcki | Nowa Wieś,Wąsosz Górny |
11:08 S[P] , 15:53 S[P]
|
Legenda |
S-kursuje w dni nauki szkolnej
[P]-kurs organizowany przez Urząd Gminy Popów.
|
|
|
ITwoja opinia
Państwa sugestie i oceny jakości naszych usług są dla nas bardzo pomocne.
Macie Państwo możliwość wyrazić opinię na temat poziomu świadczonych przez nas usług, z chęcią wysłuchamy Państwa sugestii odnośnie połączeń, rozkładu i jego szczegółów.
Dziękujemy za cenne uwagi!
|