Trasa: , przystanek: Brzózki Szkoła
Kierunek | Przez | Godziny |
Popów | Dabrówka |
6:51 S[P] , 12:01 S[P]
|
Więcki | Wąsosz Górny |
11:14 S[P] , 15:59 S[P]
|
Legenda |
S-kursuje w dni nauki szkolnej
[P]-kurs organizowany przez Urząd Gminy Popów.
|
|
|
ITwoja opinia
Państwa sugestie i oceny jakości naszych usług są dla nas bardzo pomocne.
Macie Państwo możliwość wyrazić opinię na temat poziomu świadczonych przez nas usług, z chęcią wysłuchamy Państwa sugestii odnośnie połączeń, rozkładu i jego szczegółów.
Dziękujemy za cenne uwagi!
|