Trasa: , przystanek: Wąsosz Górny Rynek
Kierunek | Przez | Godziny |
Popów | Kule,Nowa Wieś,Brzózki,Dąbrówka |
6:31 S[P] , 11:41 S[P]
|
Więcki | |
11:34 S[P] , 16:19 S[P]
|
Legenda |
S-kursuje w dni nauki szkolnej
[P]-kurs organizowany przez Urząd Gminy Popów.
|
|
|
ITwoja opinia
Państwa sugestie i oceny jakości naszych usług są dla nas bardzo pomocne.
Macie Państwo możliwość wyrazić opinię na temat poziomu świadczonych przez nas usług, z chęcią wysłuchamy Państwa sugestii odnośnie połączeń, rozkładu i jego szczegółów.
Dziękujemy za cenne uwagi!
|