Trasa: , przystanek: Kule
Kierunek | Przez | Godziny |
Popów | Wąsosz Górny,Nowa Wieś,Dąbrówka |
6:40 S [P] , 11:50 S[P]
|
Więcki | Wąsosz Górny |
11.25 S[P] , 16.10 S[P]
|
Legenda |
S-kursuje w dni nauki szkolnej
[P]-kurs organizowany przez Urząd Gminy Popów.
|
|
|
ITwoja opinia
Państwa sugestie i oceny jakości naszych usług są dla nas bardzo pomocne.
Macie Państwo możliwość wyrazić opinię na temat poziomu świadczonych przez nas usług, z chęcią wysłuchamy Państwa sugestii odnośnie połączeń, rozkładu i jego szczegółów.
Dziękujemy za cenne uwagi!
|