Trasa: , przystanek: Łobodno Szkoła
Kierunek | Przez | Godziny |
Kłobuck | |
7.17 Demq, 9.22 Demq, 11.52 Demq, 14.37 Demq,
|
Wąsosz Górny | Miedźno,Popów,Smolarze,Wąsosz Dolny |
7.45 Demq, 10.00 Demq, 12.40 Demq, 15.20 Demq,
|
Legenda |
D-kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
E-kursuje od poniedziałku do soboty oprócz świąt
e-nie kursuje w okresie ferii letnich
m-nie kursuje w dniach 24 i 31XII
q-nie kursuje 2 V
|
|
|
ITwoja opinia
Państwa sugestie i oceny jakości naszych usług są dla nas bardzo pomocne.
Macie Państwo możliwość wyrazić opinię na temat poziomu świadczonych przez nas usług, z chęcią wysłuchamy Państwa sugestii odnośnie połączeń, rozkładu i jego szczegółów.
Dziękujemy za cenne uwagi!
|