Trasa: , przystanek: Kłobuck 11 listopada
Kierunek | Przez | Godziny |
Wąsosz Górny | Miedźno,Popów,Smolarze,Wąsosz Dolny |
7.41 Demq, 9.56 Demq, 12.36 Demq, 15.16 Demq
|
Legenda |
D-kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
E-kursuje od poniedziałku do soboty oprócz świąt
e-nie kursuje w okresie ferii letnich
m-nie kursuje w dniach 24 i 31XII
q-nie kursuje 2 V
|
|
|
ITwoja opinia
Państwa sugestie i oceny jakości naszych usług są dla nas bardzo pomocne.
Macie Państwo możliwość wyrazić opinię na temat poziomu świadczonych przez nas usług, z chęcią wysłuchamy Państwa sugestii odnośnie połączeń, rozkładu i jego szczegółów.
Dziękujemy za cenne uwagi!
|