Trasa: , przystanek: Więcki Szkoła
Kierunek | Przez | Godziny |
Kłobuck | Smolarze,Popów,Miedźno |
6.50 Demq, 8.55 Demq, 11.25 Demq, 14.10 Demq,
|
Wąsosz Górny | Wąsosz Dolny |
8.12 Demq, 10.27 Demq, 13.07 Demq, 15.47 Demq,
|
Legenda |
D-kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
E-kursuje od poniedziałku do soboty oprócz świąt
e-nie kursuje w okresie ferii letnich
m-nie kursuje w dniach 24 i 31XII
q-nie kursuje 2 V
|
|
|
ITwoja opinia
Państwa sugestie i oceny jakości naszych usług są dla nas bardzo pomocne.
Macie Państwo możliwość wyrazić opinię na temat poziomu świadczonych przez nas usług, z chęcią wysłuchamy Państwa sugestii odnośnie połączeń, rozkładu i jego szczegółów.
Dziękujemy za cenne uwagi!
|