Trasa: , przystanek: Marianów
Kierunek | Przez | Godziny |
Kłobuck | Więcki,Smolarze,Popów,Miedźno |
6.45 Demq, 8.50 Demq, 11.20 Demq, 14.05 Demq,
|
Wąsosz Górny | Wąsosz Dolny |
8.17 Demq, 10.32 Demq, 13.12 Demq,15.52 Demq,
|
Legenda |
D-kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
E-kursuje od poniedziałku do soboty oprócz świąt
e-nie kursuje w okresie ferii letnich
m-nie kursuje w dniach 24 i 31XII
q-nie kursuje 2 V
|
|
|
ITwoja opinia
Państwa sugestie i oceny jakości naszych usług są dla nas bardzo pomocne.
Macie Państwo możliwość wyrazić opinię na temat poziomu świadczonych przez nas usług, z chęcią wysłuchamy Państwa sugestii odnośnie połączeń, rozkładu i jego szczegółów.
Dziękujemy za cenne uwagi!
|